V tomto roku ponúkame dobrovoľníkom nasledujúce funkcie:

Zodpovednosť je tvoje druhé meno? Potrebujeme Ťa! V tíme STANOVKA a KONTROLA bude Tvojou úlohou kontrolovať lístky, strážiť určený areál/vstup do priestorov školy a koordinovať divákov v priestore.

Nezabudnuteľné stretnutia a rozhovory zažiješ práve v tíme ČAJOVŇA, kde budeš bripravovať aj jednoduché horúce nápoje, skvelú kávu a limonády od výmyslu svetu ( tu vieme využiť Tvoju fantáziu).

Chceš sa postarať o učinkujúcich a zabezpečiť im príjemnú atmosféru ? To je náplň funkcie v  BACKSTAGE.

Teší Ťa, keď sú ľudia spokojní a napapaní ?  Tím ALELUJA  bude v tom prípade pre teba skvelá voľba. Čaká ťa jednoduchá príprava studeného občerstvenia pre dobrovoľníkov, tvorba zázemia a prijatia pre tím a možno sa Ti aj podarí rozlúsknuť názov tejto sekcie.

Nerobí ti problém práca s ľudmi? alebo riešenie krízových situácií? Radi ťa uvítame v tíme REGISTRÁCIA! Našou úlohou je administrácia dobrovoľníkov, predaj lístkov, podávanie informácií… a všetko možné aj nemožné, čo sa vyskytne.

Skrývaš v sebe obchodného ducha? Aj tento rok pripravujeme festivalový “merč”, ktorý môžeš práve Ty predávať v tíme ŠOPA.

ZDRAVOTNÍK – Si vášnivý záchranár Medicopteru 117 a zdravie je tvoja pasia? Adrenalín je tvoj životný partner? Máš potrebné zdravotnícke vzdelanie alebo kurz?  Tím ZDRAVOTNÍK  je presne pre teba!

Máme aj ďalšie činnosti, s ktorými by sme potrebovali pomôcť, napríklad chalanské silné ruky sa vždy zídu, aj mimo sekcií, ktoré su hore vypísané … čiže určite sa prihlás a robota sa už nájde!