UTOROK 17. júla 2018

11:00 h, svätá omša pre rodiny s deťmi / Kostol
celebruje o. Juraj Drobný

17:00 h, festivalová svätá omša / Kostol
celebruje o. Juraj Drobný, spieva Mládežnícky spevácky zbor z Novote

STREDA 18. júla 2018

08:45 h, otvorenie workshopov / Dom Kultúry

09:00 – 12:00 h, workshopy / Dom Kultúry, Makyta, Čajovňa

09:00 – 17:00 h, Spoločenské hry / Dom Kultúry

11:00 h, svätá omša pre rodiny s deťmi / Kostol

12:00 – 14:00 h, adorácia / Kostol

14:00 – 16:30 h, workshopy / Dom Kultúry, Makyta, Čajovňa

17:00 h, festivalová svätá omša / Kostol
celebruje dp. Miloš Pekarčík, námestovský dekan

18:00 – 22:00 h, Spoločenské hry / Čajovňa

KONCERTY / Amfiteáter
18:15 h, Ježiš Kristus Superstar
19:15 h, Catharsic
20:15 h, G.O.D.`s 
21:15 h, EL ROI

MODLITBA
22:15 h, o. Juraj Drobný

ŠTVRTOK 19. júla 2018

09:00 – 12:00 h, workshopy / Dom Kultúry, Makyta, Čajovňa

11:00 h, svätá omša pre rodiny s deťmi / Kostol
celebruje o. Juraj Drobný

12:00 – 14:00 h, adorácia / Kostol

14:00 – 16:30 h, workshopy / Dom Kultúry, Makyta

14:00 – 16:30 h, POZOR PESnička – 1. časť / Čajovňa

17:00 h, festivalová svätá omša / Kostol
celebruje o. Braňo Kožuch

KONCERTY / Amfiteáter
18:15 h, Peter Janků
19:15 h, Magnet
20:15 h, Sima Martausová
21:15 h, Spod Budína

MODLITBA / Amfiteáter
22:15 h, o. Braňo Kožuch

PIATOK 20. júla 2018

09:00 – 12:00 h, workshopy / Dom Kultúry, Makyta, Čajovňa

11:00 h, svätá omša pre rodiny s deťmi / Kostol
celebruje o. Juraj Drobný

12:00 – 14:00 h, adorácia / Kostol

14:00 – 16:30 h., workshopy / Dom Kultúry, Makyta
14:00 – 16:30 h. POZOR PESnička – 2. časť / Čajovňa

17:00 h, festivalová svätá omša / Kostol
celebruje dp. Jozef Drobný, spieva Fortuna & UPeCe friends

KONCERTY / Amfiteáter
18:15 h, Timon
19:15 h, Kéfas
20:15 h, Slávka Tkáčová
21:15 h, Credo

MODLITBA
22:15 h, o. Vladimír Kutiš & HOPERISE / Amfiteáter

23:30 – 00:30 h TAIZÉ / Kostol

HUDOBNÝ BONUS / Dom Kultúry
23:30 h, Miro Jilo
00:30 h, Michal Hirko

SOBOTA 21. júla 2018

09:00 h, svätá omša pre rodiny s deťmi / Kostol
celebruje o. Juraj Drobný

10:00 h, duchovná obnova / Kostol
dp. Štefan Bocko

12:00 – 14:00 h, adorácia / Kostol

12:00 – 17:00 h, Spoločenské hry / Dom Kultúry

13:30 h, Verím Pane za Jána a Martinu / Čajovňa
O udalostiach v spoločnosti a ich odkaz do budúcna diskutujú Juraj Šeliga (Za Slušné Slovensko), Matúš Chren (učiteľ dejepisu, Gymnázium P.O. Hviezdoslava, Dolný Kubín), o. Juraj Drobný (organizátor Verím Pane, TV LUX, LUX Communication). Moderuje Michal Magušin (časopis .týždeň)

KONCERTY / Amfiteáter
13:30 h, Adrián Lojsch & František Furman
14:00 h, Ondro Štyrák
14:40 h, Miro Vranský
15:20 h, Smaily
16:00 h, Podľa Božej Mapy

16:00 h, TD ATak: D4V1D / Dom Kultúry

17:00 h, festivalová svätá omša / Kostol
celebruje o. Marek Jamrich, spieva Mládežnícky zbor Dolný Kubín

18:00 – 22:00 h, Spoločenské hry / Čajovňa

KONCERTY / Amfiteáter
18:15 h, Sába
19:15 h, BL Gospel
20:15 h, Metelica
21:15 h, Boží Šramot

MODLITBA / Amfiteáter
22:15 h, o. Marek Jamrich & Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (BA)

00:00 h, Polnočný kultúrny program / Dom kultúry

NEDEĽA 22. júla 2018

11:00 h, festivalová svätá omša / Amfiteáter
celebruje dp. Juraj Drobný, spievajú účinkujúci festivalu Verím Pane

15:00 – 21:00 h, Spoločenské hry / Čajovňa

KONCERTY / Amfiteáter
14:15 h, PESNIČKOHRY s Mirom Jilom
15:15 h, Skalka
16:15 h, Križiaci
17:15 h, The Elements
18:15 h, Felice
19:15 h, Kapucíni

MODLITBA / Amfiteáter
20:15 h, PiarMusic