UTOROK 18. júla 2017

Kostol

11:00 h, svätá omša

17:00 h, svätá omša

Dom kultúry

19:00 h, NOS: Evanjelium podľa Matúša (muzikál)

STREDA 19. júla 2017

Kostol

11:00 h, svätá omša

12:00 h, adorácia

17:00 h, svätá omša, káže dp. Marek Jamrich

Koncerty, Dom kultúry

19:00 h, Michal Hirko

20:15 h, Poetica Musica

21:15 h, The Elements

Modlitba, Dom kultúry

22:15 h, dp. Marek Jamrich & Dominika Gurbaľová

ŠTVRTOK 20. júla 2017

Kostol

11:00 h, svätá omša

12:00 h, adorácia

17:00 h, svätá omša, káže dp. Martin Mekel

Diskusia, Pastoračné centrum

10:00 h, Zuzana Rehák Štefečeková: Viera vo vrcholovom športe

Folkové pódium, Dom kultúry

13:30 h, Miro Vranský

14:10 h, Ondro Štyrák

15:00 h, Kapucíni

15:55 h, Peter Janků

Koncerty, Dom kultúry

19:00 h, GOSPELTALENT

21:15 h, Deal

Modlitba, Dom kultúry

22:15 h, dp. Martin Mekel & F6

PIATOK 21. júla 2017

Kostol

11:00 h, svätá omša

12:00 h, adorácia

17:00 h, svätá omša, káže dp. Dominik Markoš

Diskusia, Pastoračné centrum

15:50 h, Marcel Rypák: Ako stretnúť seba samého za 40 DNÍ (MOJICH 1100+1 KM DO COMPOSTELY)

Koncerty, Dom kultúry

14:10 h, S.I.L.A.

15:00 h, Miriama Šelepová

15:50 h, Catharsic

23:15 h, Boží šramot

00:15 h, Metelica a Credo

Koncerty, amfiteáter

18:15 h, Slávka Tkáčová

19:15 h, Goodwork (CZ)

20:15 h, An(dž)elino

21:15 h, Veronika Rabada

Modlitba, amfiteáter

22:15 h, dp. Dominik Markoš & Heartbeat

SOBOTA 22. júla 2017

Kostol

9:00 h, svätá omša

10:00 h, Chvíle s Carlom Carrettom (duchovná obnova)

12:00 h, adorácia

17:00 h, svätá omša, káže dp. Braňo Kožuch

Prezentácia TD, Dom kultúry

13:30 h, prezentácia práce tvorivých dielní

Koncerty, amfiteáter

14:00 h, Adrián Lojsch & František Furman

14:40 h, Timon

15:20 h, Skalka

16:00 h, Smaily

 

19:15 h, Križiaci

20:15 h, Sába

21:15 h, No Squad

Modlitba, amfiteáter

22:15 h, dp. Braňo Kožuch & band

NEDEĽA 23. júla 2017

Amfiteáter

10:30 h, svätá omša, káže dp. Ján Buc

Dom kultúry

14:30 h, TD ATak: Chcela by som letieť

Koncerty, amfiteáter

15:15 h, Magnet

16:15 h, Hrozen (CZ)

18:00 h, A.M.Úlet & The Addams Sisters (CZ)

19:00 h, Kéfas

20:00 h, Projekt 36 – Queenshow

Modlitba, amfiteáter

21:00 h, dp. Ján Buc & SPDsv.M